O nás

Jsme truhlářská firma z Prahy, která přes 15 let dbá na vysokou kvalitu prováděných prací a spokojenost zákazníka.

Veškeré produkty jsou vyrobeny na míru dle přání zákazníka, a proto dáváme přednost osobnímu jednání.

Na základě Vašich požadavků Vám pomůžeme vybrat ideální řešení poptávaného nábytku. Po dohodě Vás navštíví náš technik v místě realizace se vzorky materiálů a kování nebo nás můžete navštívit v našem nábytkovém studiu v Horoušanech Baumanova 6 v pracovní dnech mimo středy od 9.00 do 17.00 hodin po telefonické dohodě. 

Na základě zadaných požadavků Vám zpracujeme vizualizaci a cenovou nabídku. Vytvoříme 3D návrhy rozmístění nábytku, to jest zhotovení návrhu nábytku v interiéru v prostorovém zobrazení. Zařízení interiéru tak uvidíte ještě před tím, než začne jeho výroba.

Náš sortiment výrobků a realizací je rozsáhlý - kuchyňské linky, obývací stěny, dětský nábytek, ložnice a šatny, vestavěné skříně a stěny, koupelnový nábytek, kompletní vybavení kanceláří, vybavení prodejen, restaurací a hotelů, pergoly, oplocení a plotové zástěny, zahradní domky a nábytek, podbíjení krovů a půdní vestavby. Přehled realizovaných zakázek naleznete zde.

Nabízíme široký výběr materiálu, jako je masivní dřevo, dýha, laminátové desky různých povrchů či použití polyuretanových barev, kde si lze vybrat až z 1500 odstínů.

Dodáváme interiérové spotřebiče všech značek včetně montáže. Na všechny námi vyrobené a montované truhlářské výrobky poskytujeme záruční i po záruční servis.

ZAMĚŘENÍ A 3D VIZUALIZACE zdarma
VÝROBA OPRAVDU NA MÍRU
15 LET ZKUŠENOSTí
VÝBORNÁ kvalita MATERIÁLU
Rychlý kontakt