Časté dotazy

Níže naleznete časté dotazy, se kterými se na nás obracejí naši zákazníci.

1.Co přesně vyrábíte? Co si u Vás můžu objednat?

Vyrábíme vše na přání zákazníka. Dá se říct, že na co si zákazník vzpomene, to vyrobíme. Náš sortiment výrobků a realizací je široký - kuchyňské linky, obývací stěny, dětský nábytek, ložnice a šatny, vestavěné skříně a stěny, koupelnový nábytek, kompletní vybavení kanceláří, vybavení prodejen, restaurací a hotelů, pergoly, oplocení a plotové zástěny, zahradní domky a nábytek, podbíjení krovů a půdní vestavby. Prakticky tedy vyrábíme vše s výjimkou dveří a oken. Nabízíme široký výběr materiálu jako je masivní dřevo, dýha, laminátové desky různých povrchů či použití polyuretanových barev, kde si můžete vybrat až z 1 500 odstínů.

2.Co znamená výroba "na míru"?

Vyrábíme nábytek na míru. To znamená, že je vyráběn přesně dle přání zákazníka. Jsme tedy schopni vyrobit jakýkoliv kus nábytku dle přestav a obrazotvornosti zákazníka. U vestavného nábytku je prostor zaměřován přesně na milimetry tak, aby byl prostor využitý maximálně.

3.Jaké máte dodací lhůty?

Dodací lhůta je v drtivé většině 4 týdny od obdržení sjednané zálohy z celkové zakázkové ceny. Ve výjimečných případech, kdy máme nasmlouvané zakázky větších rozměrů, může být dodací lhůta delší. Našim zákazníkům však vždy slibujeme reálné termíny realizace zakázek.

4.Poskytujete pozáruční servis?

Záruční a pozáruční servis vnímáme jako důležitou součást našich služeb stejně jako výrobu kvalitního nábytku. Záruční servis poskytujeme klasicky po dobu trvání záruky, tzn. po dobu 24 měsíců. Našim zákazníkům však poskytujeme i pozáruční servis, který je vždy na domluvě, neboť spokojený zákazník je pro nás velmi důležitý.

ZAMĚŘENÍ A 3D VIZUALIZACE zdarma
VÝROBA OPRAVDU NA MÍRU
15 LET ZKUŠENOSTí
VÝBORNÁ kvalita MATERIÁLU
Rychlý kontakt